Elektrotechnika i elektroenergetyka BRANŻA ELEKTROTECHNIKI I ELEKTROENERGETYKI

Elektrotechnika to dziedzina techniki i nauki, która zajmuje się zagadnieniami związanymi z wytwarzaniem, przetwarzaniem, przesyłaniem, rozdziałem, magazynowaniem i użytkowaniem energii elektrycznej. Wraz z rozwojem nowych technologii z elektrotechniki wyodrębniła się nowa dyscyplina – elektronika, która zajmuje się przetwarzaniem i przesyłaniem sygnałów elektrycznych.

CO OFERUJEMY Najlepsze rozwiązania dla Twojej branży

Stworzyliśmy szereg rozwiązań łączących dostawców produktów, usług i szkoleń z nabywcami poszukującymi właściwej oferty . Sprawdź, które z nich dostępne są w branży elektrotechnika i elektroenergetyka.

Technologia xtech™

Niezależnie od tego, czy jesteś dostawcą z branży, czy go szukasz, technologia xtech™ prosto, szybko i skutecznie zaoszczędzi Twój czas oraz Twoje pieniądze i nerwy.

Portal dla Twojej branży

Elektroinzynieria - logo

PORTAL ELEKTROTECHNIKI
I ELEKTROENERGETYKI

8600
UŻYTKOWNIKÓW
MIESIĘCZNIE

people
subscriptions envelope

3943
SUBSKRYBENTÓW
NEWSLETTERA

subscribers

12 500
ODSŁON miesięcznie

co godzinę
nowe zapytanie ofertowe jest wysyłane do dostawców w tej branży
(od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16)

1 godz.

NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

hands

550

AKCJI
KONTAKTOWYCH*
MIESIĘCZNIE

* przejścia na stronę www firm, wiadomości od użytkowników wysłane do firm, kliknięcia w adres e-mail, odkrycia nr telefonu lub faksu

WARTO ZOBACZYĆ

Newsletter branżowy

Newsletter portalu elektroinzynieria.pl to powtarzalne wysyłki e-mail związane z tematyką branżową. Jego podstawowym elementem jest e-Biuletyn, czyli zestawienie ciekawych informacji z życia branży publikowane regularnie w formie wiadomości e-mail.