Maszyny i narzędzia do obróbki BRANŻA MASZYN I NARZĘDZI DO OBRÓBKI: METALU, DREWNA, KAMIENIA, SZKŁA I TWORZYW SZTUCZNYCH

Branża obejmuje technologie obróbki materiałów (metal, drewno, kamień i materiały budowlane, szkło i ceramika, tworzywa sztuczne, tekstylia i skóry) na potrzeby przemysłowe i profesjonalne: od zaawansowanych obrabiarek CNC czy maszyn do cięcia skoncentrowanymi strumieniami energii po oprzyrządowanie, osprzęt, systemy wspomagające (np. filtrowentylacja, systemy chłodzenia, systemy bezpieczeństwa) czy urządzenie pomiarowe i oprogramowanie niezbędne w nowoczesnym przemyśle obróbczym.

CO OFERUJEMY Najlepsze rozwiązania dla Twojej branży

Stworzyliśmy szereg rozwiązań łączących dostawców produktów, usług i szkoleń z nabywcami poszukującymi właściwej oferty . Sprawdź, które z nich dostępne są w branży maszyny i narzędzia do obróbki.

Technologia xtech™

Niezależnie od tego, czy jesteś dostawcą z branży, czy go szukasz, technologia xtech™ prosto, szybko i skutecznie zaoszczędzi Twój czas oraz Twoje pieniądze i nerwy.

Portal dla Twojej branży

Obrabiarki - logo

PORTAL BRANŻY
OBRÓBCZEJ

6000
UŻYTKOWNIKÓW
MIESIĘCZNIE

people
subscriptions envelope

2423
SUBSKRYBENTÓW
NEWSLETTERA

subscribers

9000
ODSŁON miesięcznie

co godzinę
nowe zapytanie ofertowe jest wysyłane do dostawców w tej branży
(od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16)

1 godz.

WARTO ZOBACZYĆ

Newsletter branżowy

Newsletter portalu obrabiarki.xtech.pl to powtarzalne wysyłki e-mail związane z tematyką branżową. Jego podstawowym elementem jest e-Biuletyn, czyli zestawienie ciekawych informacji z życia branży publikowane regularnie w formie wiadomości e-mail.