Wodociągi i kanalizacja BRANŻA WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNA

Branża wod-kan obejmuje swoim zakresem szerokie spektrum działań inżynieryjnych. Należą do nich: uzdatnianie wody (proces polegający na doprowadzeniu zanieczyszczonej wody do stanu czystości wymaganego dla danego zastosowania), zaopatrzenie i dystrybucja wody, odbiór ścieków oraz ich oczyszczenie. Dostarczanie człowiekowi wody warunkuje postęp cywilizacyjny danego regionu, zaś stosowane technologie w dziedzinie unieszkodliwiania ścieków stają się niezbędne do prawidłowego funkcjonowania człowieka w środowisku naturalnym.

CO OFERUJEMY Najlepsze rozwiązania dla Twojej branży

Stworzyliśmy szereg rozwiązań łączących dostawców produktów, usług i szkoleń z nabywcami poszukującymi właściwej oferty . Sprawdź, które z nich dostępne są w branży wodociągi i kanalizacja.

Technologia xtech™

Niezależnie od tego, czy jesteś dostawcą z branży, czy go szukasz, technologia xtech™ prosto, szybko i skutecznie zaoszczędzi Twój czas oraz Twoje pieniądze i nerwy.

Portal dla Twojej branży

Wodkaneko - logo

PORTAL BRANŻY
WOD-KAN

13 000
UŻYTKOWNIKÓW
MIESIĘCZNIE

people
subscriptions envelope

5450
SUBSKRYBENTÓW
NEWSLETTERA

subscribers

20 000
ODSŁON miesięcznie
(130 odsłon / firmę wśród najbardziej aktywnych dostawców)

co godzinę
nowe zapytanie ofertowe jest wysyłane do dostawców w tej branży
(od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16)

1 godz.

NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

hands

1060

AKCJI
KONTAKTOWYCH*
MIESIĘCZNIE

* przejścia na stronę www firm, wiadomości od użytkowników wysłane do firm, kliknięcia w adres e-mail, odkrycia nr telefonu lub faksu

xtech.pl Serwisy branżowe Sp. z o.o.
ul. Garncarska 5
31-115 Kraków
tel. +48 12 432 52 00
www.xtech.pl

Newsletter branżowy

Newsletter portalu wodkaneko.pl to powtarzalne wysyłki e-mail związane z tematyką branżową. Jego podstawowym elementem jest e-Biuletyn, czyli zestawienie ciekawych informacji z życia branży publikowane regularnie w formie wiadomości e-mail.