Ochrona środowiska BRANŻA OCHRONY ŚRODOWISKA (GOSPODAROWANIE ODPADAMI; OCHRONA POWIETRZA, WODY, GLEBY; ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII)

Przedsięwzięcia inżynierskie dążące do zachowania środowiska przyrodniczego w stanie równowagi oraz zachowania jego możliwości do samoregeneracji i samooczyszczania, a - w przypadku dewastacji środowiska - zmierzające do przywrócenia tej równowagi to inżynieria środowiska. Inżynieria środowiska zajmuje się takimi działaniami człowieka w środowisku jak: budownictwo, rolnictwo i przemysł.

CO OFERUJEMY Najlepsze rozwiązania dla Twojej branży

Stworzyliśmy szereg rozwiązań łączących dostawców produktów, usług i szkoleń z nabywcami poszukującymi właściwej oferty . Sprawdź, które z nich dostępne są w branży ochrona środowiska.

Technologia xtech™

Niezależnie od tego, czy jesteś dostawcą z branży, czy go szukasz, technologia xtech™ prosto, szybko i skutecznie zaoszczędzi Twój czas oraz Twoje pieniądze i nerwy.

Portal dla Twojej branży

Srodowisko - logo

OCHRONA ŚRODOWISKA
I OZE - PORTAL BRANŻOWY

10 800
UŻYTKOWNIKÓW
MIESIĘCZNIE

people
subscriptions envelope

5537
SUBSKRYBENTÓW
NEWSLETTERA

subscribers

16 500
ODSŁON miesięcznie

co godzinę
nowe zapytanie ofertowe jest wysyłane do dostawców w tej branży
(od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16)

1 godz.

NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

hands

690

AKCJI
KONTAKTOWYCH*
MIESIĘCZNIE

* przejścia na stronę www firm, wiadomości od użytkowników wysłane do firm, kliknięcia w adres e-mail, odkrycia nr telefonu lub faksu

WARTO ZOBACZYĆ

Newsletter branżowy

Newsletter portalu srodowisko.pl to powtarzalne wysyłki e-mail związane z tematyką branżową. Jego podstawowym elementem jest e-Biuletyn, czyli zestawienie ciekawych informacji z życia branży publikowane regularnie w formie wiadomości e-mail.