Sprzęt i meble laboratoryjne BRANŻA WYPOSAŻENIA LABORATORIÓW I USŁUG LABORATORYJNYCH

Przemysł i zaawansowane technologie znacznie przyczyniły się do rozwoju branży sprzętu laboratoryjnego. To właśnie dzięki nowym obszarom działalności człowieka dochodzi do kolejnych przełomów. Zarówno jednostki badawcze, jak i zakłady przemysłowe pobudzają producentów do kolejnych odkryć i ulepszeń swoich produktów. Sprzęt laboratoryjny to silnie rozwijająca się gałąź w przemyśle i nauce.

CO OFERUJEMY Najlepsze rozwiązania dla Twojej branży

Stworzyliśmy szereg rozwiązań łączących dostawców produktów, usług i szkoleń z nabywcami poszukującymi właściwej oferty . Sprawdź, które z nich dostępne są w branży sprzęt i meble laboratoryjne.

Technologia xtech™

Niezależnie od tego, czy jesteś dostawcą z branży, czy go szukasz, technologia xtech™ prosto, szybko i skutecznie zaoszczędzi Twój czas oraz Twoje pieniądze i nerwy.

Portal dla Twojej branży

Laboratoria - logo

PORTAL BRANŻY
LABORATORYJNEJ

12 500
UŻYTKOWNIKÓW
MIESIĘCZNIE

people
subscriptions envelope

3388
SUBSKRYBENTÓW
NEWSLETTERA

subscribers

22 500
ODSŁON miesięcznie
(200 odsłon / firmę wśród najbardziej aktywnych dostawców)

co godzinę
nowe zapytanie ofertowe jest wysyłane do dostawców w tej branży
(od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16)

1 godz.

NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

hands

900

AKCJI
KONTAKTOWYCH*
MIESIĘCZNIE

* przejścia na stronę www firm, wiadomości od użytkowników wysłane do firm, kliknięcia w adres e-mail, odkrycia nr telefonu lub faksu

WARTO ZOBACZYĆ

Newsletter branżowy

Newsletter portalu laboratoria.xtech.pl to powtarzalne wysyłki e-mail związane z tematyką branżową. Jego podstawowym elementem jest e-Biuletyn, czyli zestawienie ciekawych informacji z życia branży publikowane regularnie w formie wiadomości e-mail.